O společnosti Euro Tattoo Supply

Společnost Euro Tattoo Supply se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem potřeb specializovaných pro tetovací, piercingová studia a kosmetické salóny. Díky široké nabídce a kvalitě nabízených produktů a poskytovaných služeb jsme se dostali na přední pozice v oboru. V poslední době jsme učinili pár změn a systémových vylepšení, které Vám usnadní výběr a přehled v námi nabízených produktech. Naším cílem je Vaše spokojenost, o čemž svědčí i neustále se rozrůstající počet spokojených klientů. Jsme ochotni naslouchat Vašim potřebám a přáním a snažíme se být v neustálém kontaktu se zákazníky.

Dne 1. září jsme spustili novou verzi e-shopu, který Vám nabízí rychlý způsob objednávání, lepší přehled a orientaci v produktech které nabízíme. Veškeré zboží si můžete také objednat prostředníctvim telefonu nebo mailu. Webové stránky budeme samozřejmě pravidelně aktualizovat a přidávat další pro vás již známe produkty, ale i novinky v oblasti tetování. Pokud byste nenašli sortiment, který potřebujete, neváhejte se na nás obrátit na zde uvedených kontaktech. Zboží lze objednávat 24 hodin denně a objednávky budou odesílány pravidelně každý pracovní den ve 14:30.

Začínajícím tatérům, piercerům a kosmetičkám nabízíme kvalitní poradenské služby. Vzhledem ke spolupráci s většinou předních školitelů poskytujících akreditované kurzy potřebné k získání živnostenského oprávnění v oblasti tetování nebo permanentního make-upu, jsme schopni doporučit ten, který je pro Vás nejvhodnější. Pomůžeme Vám sestavit startovací sadu pro začínající tatéry nebo kosmetičky dle osobních potřeb. Zrovna tak můžeme pomoci při výběru vhodného strojku a ostatního příslušenství i zkušeným umělcům.

Rádi Vás přivítáme v showroomu Tattoo Supply ve Vodičkově ulici 17 na Praze 1, nebo si můžete domluvit schůzku s našim obchodním zástupcem přímo ve Vašem studiu.

S pozdravem tým Tattoo Supply