Zdroj Cheyenne Power Unit II

Cheyenne Power Unit II

Power Unit II je druhá verze digitálního napájecího zdroje na tetování od německé značky Cheyenne s velkým podsvíceným displayem a dotykovými tlačítky pro snadné ovládání a regulování frekvence během práce.

Narozdíl od první verze můžete k tomuto zdroji připojit i druhý strojek a tak máte možnost přepínat si mezi strojky pomocí jednoduchých tlačítek. Tento zdroj na tetování byl navržen pro rotační tetovací strojky Cheyenne Hawk, ale díky své výborné kompatibilitě lze ke zdroji připojit i jakékoliv jiné rotační či cívkové strojky. Frekvenci lze nastavit v rozmezí 60 - 160 úderů za sekundu. Power Unit II je díky svým rozměrům a hmotnosti praktický i na cestování.

Spolu s napájecím zdrojem je standartně dodáván i napájecí adaptér s univerzální EU koncovkou. Zadní strana zdroje je vybavena čtyřmi input konektory. Vstup pro pro napájecí adaptér, nožní spínač a dva tetovací strojky.

Používáte jiný zdroj spolu s rotačním strojkem Cheyenne Hawk a nepracuje vám spolehlivě? Vyzkoušejte Cheyenne start-up facilty kabel, který zaručuje daleko přesnější chod i s jiným zdrojem.

NOŽNÍ PEDÁL NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ!

Hmotnost:
240 g
Záruka:
2 roky
Výrobce:
Cheyenne
Příkon:
12 V
Frekvence:
60-160 Hz
Šířka:
100 mm
Výška:
160 mm

Vyplňte prosím následující kód

Cena:
8290,00