Swisstattoomachine Classic Plus

Swisstattoomachine Classic Plus

Classic Plus je nová verze ultralehkého rotačního tetovacího strojku Swisstattoomachine, který je zaběhnutou klasikou mezi rotačními strojky na tetování.

Model Classic Plus je výjmečný svým novým patentem, se kterým můžete nastavovat sílu vpichu jehly při tetování. Stačí jen nastavit správnou sílu gumového kroužku, který tlačí na jehlu během tetování. Nemusíte se už tedy trápit s gumičkami okolo strojku.

Strojek je vhodný na linkování, vybarvování, stínování i na permanentní make-up. Během posledních několika let si tento strojek oblíbily stovky tatérů po celém světě. Jednoduchý ale elegantní design rámu, který je vyrobený z kompozitního materiálu vám zaručí tichý chod bez vibrací a nenáročnou údržbu.

Každý strojek má i svojí originální garanční kartu a je certifikovaný pro používání v EU. Žádná napodobenina z Číny! Strojek je vybavený kvalitním švýcarským motorkem, který má výkon 3,2 W. Ideální napětí strojku je mezi od 5,5 V až 7 V. Nedoporučuje se překračovat napětí 12 V. Rychlost motorku je 8000 otáček za minutu.

Tetovací strojky Swisstattoomachine jsou k dostání jak s připojením na clipcord, nebo na RCA konektor. Taktéž je možné si po předchozí domluvě vybrat ze široké škály barevných kombinací. Švýcarská kvalita!

Hmotnost:
110 g
Záruka:
2 roky
Výrobce:
Swisstattoomachine
Příkon:
V
Využití:
Výplně, Linky, Stíny
Šířka:
90 mm
Výška:
60 mm

Vyplňte prosím následující kód

Cena:
12590,00