Cheyenne Hawk Thunder Black - 21 mm Grip

Cheyenne Hawk Thunder Black - 21 mm Grip

Cheyenne Hawk Thunder je profesionální rotační strojek na tetování, který se stal naprostým hitem u profesionálních tatérů po celém světě. Je to silnější verze dvou předešlých modelů Cheyenne Hawk a Cheyenne Hawk Spirit, která má silnější motor a delší výsun jehly.

Má v sobě ukryto vše, co každý profesionální tatér potřebuje a pro svojí jednoduchost a lehkost ho ocení i úplný začátečník. Vysoký výkon,tichý chod bez vibrací, lehká váha, rychlá a snadná výměny jehel, dokonalé vpravování tetovací barvy do kůže bez jakéhokoliv nastavování strojku, elegantní designa odolný materiál vůči vnějším vlivům. To jsou hlavní přednosti tohoto strojku.

Místo klasických jehel na tetování se používají speciální sterilní jednorázové cartridge, kterých je více jak 50 druhů. Při jejich použití odpadá následné čištění špiček po tetování, sterilizace a ostatní náklady.

Jako jediný strojek na světě je Cheyenne Thunder spolu s napájecím zdrojem certifikován jako zdravotnický prostředek. Cartridge jsou vyrobené z lékařského plastu značky Lexan a též certifikované jako zdravotnický produkt. Vyrobeno v Německu!

Na výběr zde máte z pěti různých barev strojku, které můžete navzájem kombinovat. Gripy na tetování Cheyenne se vyrábějí ve dvou šířkách, a to 21 mm nebo 25 mm.

V ceně kompletního strojku je zahrnutý Cheyenne grip, Cheyenne motor drive,propojovací kabel ke zdroji Cheyenne, redukce k ostatním zdrojům, tři zkušební cartridge a manuál.

Pozor! Při používání neoriginálních cartridgí vám ihned končí dvouletá záruční doba na tento strojek.

Technické údaje:

Zdvih: 4 mm

Výsun jehly: až 4,5 mm

Váha kompletního strojku: 145 g

Napětí: 5 - 12,5 V

Frekvence 70 - 170 Hz / s

Hmotnost:
110 g
Záruka:
2 roky
Výrobce:
Cheyenne
Příkon:
V
Frekvence:
60 - 170 Hz
Využití:
Výplně, Linky, Stíny
Šířka:
20 mm
Výška:
80 mm

Vyplňte prosím následující kód

Cena:
13690,00