Tattoo Goo Soap mýdlo 60 ml

Tattoo Goo Soap 60 ml

Hloubkově čistící antibakteriální mýdlo pro následnou péči o tetování a piercing. Vyrobeno tak, aby ničilo široké spektrum bakterií, přičemž je šetrné k pokožce.

Mýdlo je speciálně vyvinutý, čistící prostředek, který čistí na hlubší úrovni, aby se zabránilo růstu bakterií a infekcí tím, že odstraní více nečistot a odumřelých kožních buněk. Na rozdíl od „zelených“ mýdel má toto mírně kyselé pH a obsahuje klíčovou složku, kterou je PCMX-L, kombinace chloroxylenolu a Lauricidinu, což je extrakt z palmových jadérek.

Unikátní a patentovaný proces poskytuje molekulární struktura schopná čištění pleti na hlubší úrovni. (Toho je dosaženo snížením velikosti jednotlivých částic k lepšímu čištění pleti). Tato složka je netoxická pro lidskou kůži, ale velmi efektivní při narušení patogenních mikroorganismů na buněčné úrovni. Jakmile jsou buněčné stěny bakterií narušeny, nemohou se znovu smísit nebo rozmnožit a uhynou.

Tím, že kombinuje 2 z těchto složek se docílí zničení širokého spektra bakterií, aniž by došlo k poškození kůže. Nezanechává chemické zbytky na kůži, čímž nebrání kůži dýchat a nedochází tak ke kožním problémům a vysoušení pokožky.

Hmotnost:
74 g
Záruka:
2 roky
Šířka:
42 mm
Výška:
119 mm

Vyplňte prosím následující kód

Cena:
90,00